Naar de Olympische Spelen 2012?

Erover praten op het forum Dit artikel uitprinten Stuur naar een vriend

De kaartverkoop voor de Olympische Spelen van 2012 in Londen is officieel gestart. België kreeg 30.000 tickets toegewezen, dat is ongeveer twee keer meer dan voor de Spelen van 2004 en 2008. Maar Londen ligt dan ook vlakbij. Van die 30.000 tickets worden er 20.000 te koop aangeboden aan het grote publiek. De andere 10.000 zijn voorbehouden voor de Belgian Olympic Family.

De 20.000 tickets zijn te koop op de website van Suseia, dat door het BOIC (Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité) werd gekozen als officieel ticketverkoper voor België. Tickets kunnen gecombineerd worden met reis en/of hotel. Je krijgt direct na betaling een attest; het echte ticket is pas in juni 2012 beschikbaar. Iedereen kan tickets kopen, maar het leveringsadres voor de tickets moet in België zijn.

Wie op Suseia naast tickets grijpt of er zijn gading niet vindt, kan zijn geluk proberen op de website van LOCOG. Let wel: deze tickets worden toegewezen via loting! Tot en met 26 april kun je een aanvraag indienen, één per é-mailadres en Visakaart, en in juni weet je of je bij de gelukkigen bent.

De Spelen starten op vrijdag 27 juli 2012. Een klok op het Londense Trafalgar Square telt de dagen af!